Według czasu
Według ceny

Kurs 561 Khmelnytskyy - Slobodka-Smotrychskaya

Wyjazdy: 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis, 30 Lis, 1 Gru, 2 Gru, 3 Gru
12:05 Khmelnytskyi Dworzec 2, ul. Shevchenka 66
12:16 Khmelnytskyi Kamyanetskaya
12:45 Antonivtsi (Khmelnitska obl.) Przystanek na żądanie
12:53 Pravdivka (Khmelnitska obl.) Przystanek na żądanie
13:10 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Dworzec autobusowy
13:17 Tomashivka (Yarmolinetskiy r-n) Przystanek na żądanie
13:22 Yasenivka (Khmelnitska obl.) Przystanek na żądanie
13:28 Sosnivka (Yarmolinetskiy r-n) Przystanek na żądanie
13:33 Kosogirka (Khmelnytska obl.) Przystanek na żądanie
13:39 Tomashivka (Dunaevetskiy r-n) Przystanek na żądanie
13:42 Tynna Przystanek na żądanie
13:49 Lysohirka, Dunayevetskyy r-n Przystanek na żądanie
13:55 Rudka (Dunaevetskiy r-n) Przystanek na żądanie
14:01 Stara Guta (Dunaevetskiy r-n) Przystanek na żądanie
14:07 Balyn (Khmelnytska obl.) Przystanek na żądanie
14:20 Smotrich (Dunaevetskiy r-n) Przystanek na żądanie
14:40 Chorna (Chemerovetskiy r-n) Przystanek na żądanie
14:50 Slobidka-Smotritska Przystanek na żądanie
Przewoźnik: Podillya Tour

Pokaż wszystkie kursy Khmelnytskyi - Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.)

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information