Według czasu
Według ceny

Kurs 561 Khmelnytskyy - Slobodka-Smotrychskaya

Wyjazdy: 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź
12:05 Khmelnytskyi Dworzec 2, ul. Shevchenka 66
12:16 Khmelnytskyi Kamyanetskaya
12:45 Antonivtsi (Khmelnitska obl.) Przystanek na żądanie
12:53 Pravdivka (Khmelnitska obl.) Przystanek na żądanie
13:10 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Dworzec autobusowy
13:17 Tomashivka (Yarmolinetskiy r-n) Przystanek na żądanie
13:22 Yasenivka (Khmelnitska obl.) Przystanek na żądanie
13:28 Sosnivka (Yarmolinetskiy r-n) Przystanek na żądanie
13:33 Kosogirka (Khmelnytska obl.) Przystanek na żądanie
13:39 Tomashivka (Dunaevetskiy r-n) Przystanek na żądanie
13:42 Tynna Przystanek na żądanie
13:49 Lysohirka, Dunayevetskyy r-n Przystanek na żądanie
13:55 Rudka (Dunaevetskiy r-n) Przystanek na żądanie
14:01 Stara Guta (Dunaevetskiy r-n) Przystanek na żądanie
14:07 Balyn (Khmelnytska obl.) Przystanek na żądanie
14:20 Smotrich (Dunaevetskiy r-n) Przystanek na żądanie
14:40 Chorna (Chemerovetskiy r-n) Przystanek na żądanie
14:50 Slobidka-Smotritska Przystanek na żądanie
Przewoźnik: Podillya Tour

Pokaż wszystkie kursy Khmelnytskyi - Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information