Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs Poznan - Kamenets-Podolskiy

10:45 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
12:05 Leszno Dworzec PKP
14:00 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
15:35 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
17:10 Katowice ul. Piotra Skargi 6
18:35 Krakow airport Port lotniczy
21:25 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
00:05 Korczowa granica PL-UA
01:45 Krakovets cło (UA-PL)
03:20 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
06:30 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
07:55 Buchach ul. Shevchenka 57
08:45 Chortkiv Dworzec, ul.Kopycinесka 15
09:35 Borschiv Dworzec Y.Kondryi, 13
10:55 Kamianets-Podilskiy Dworzec, ul.Knjaziv Koriatovicej 19
Przewoźnik: PAT TERNOPIL-16127
Bagaż: 1 bagaż za darmo, każdy dodatkowy 80 UAH
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt i rowerów dozwolony za dodatkową opłatę.
Rabaty: 50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Poznan - Kamianets-Podilskiy

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information