Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs Wroclaw - Chernivtsi (3,7)

16:00 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
17:30 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
19:10 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8
20:30 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
22:50 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy 1, przed wejściem głównym
04:10 Lviv
04:40 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
05:50 Stryi
06:40 Dolyna Dworzec, ul.Privokzalna 1
07:30 Kalush Dworzec, ul.Privokyalna 15
08:40 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14
09:50 Kolomyya
10:50 Sniatyn ul. Vinnichenka 1
11:40 Chernivtsi
Przewoźnik: Modultrans
Bagaż: 1 bagaż do 30kg(60x40x20) za darmo, każdy dodatkowy od 5 EUR (do 15kg)
Informacje dodatkowe: Przewóz kotów - bezpłatnie.
Rabaty: 10% Student
10% Młodzież od 12-23 roku życia
15% Emeryci
99% Dzieci 0-5 lat

Pokaż wszystkie kursy Wroclaw - Chernivtsi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information