Według czasu
Według ceny

Kurs Bydgoszcz - Kirovograd

Wyjazdy: 17 Paź, 19 Paź, 21 Paź, 23 Paź, 25 Paź, 27 Paź, 29 Paź, 31 Paź, 1 Lis, 2 Lis
14:30 Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
15:45 Torun Dworzec autobusowy, "Arriva", ul.Dąbrowskiego 8
16:50 Wloclawek Dworzec autobusowy, ul. Okrzei
18:45 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
21:00 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
23:30 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
06:00 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
07:25 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
09:05 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
10:35 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
12:55 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
13:25 Kiev Dworzec, pr. Nauki 1
17:10 Cherkasy Dworzec,  ul. V.Lozheshnikova 7
18:40 Kamianka (Cherkaska obl.) Dworzec, ul. Gogolya 21
20:00 Kropyvnytskyi Dworzec autobusowy, Soborniy, Olexandrijske s. 1
Przewoźnik: PP Tvad
Bagaż: 1 bagaż do 50kg(60x40x40) za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt zabroniony.

Pokaż wszystkie kursy Bydgoszcz - Kropyvnytskyi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information