Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs Shchetsyn - Chernivtsi

19:10 Szczecin Dworzec autobusowy, Plac Grodnicki 1
21:00 Gorzow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 10
23:10 Pila dworzec PKS
00:50 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
02:05 Torun Dworzec autobusowy "Arriva", ul.Dąbrowskiego 8
03:25 Wloclawek Dw. PKS, ul. Okrzei
04:20 Plock dworzec PKS, ul. Dworcowa
05:30 Sochaczew Dworzec PKP, ul. Henryka Sienkiewicza
07:00 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
07:25 Warszawa airport Chopina Teminal
08:05 Grójec Dworzec autobusowy, Laskowa 1
09:10 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
11:10 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
14:05 Hrebenne cło (PL-UA)
15:40 Rava Ruska cło (UA-PL)
17:05 Lviv Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8
19:30 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
19:45 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
21:50 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14
22:55 Kolomyya
00:10 Chernivtsi
Przewoźnik: Stecik
Bagaż: 1 szt. bagażu i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt dozwolony tyłko ze wszystkimi dokumentami, kagancem i kupionym miejscem.

Pokaż wszystkie kursy Szczecin - Chernivtsi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information