Według czasu
Według ceny

Kurs Szczecin - Chernivtsi

20:00 Szczecin Dworzec autobusowy, Plac Grodnicki 1
21:25 Gorzow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
01:00 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
02:50 Konin Dworzec, ul. Grunwaldzka 4
05:10 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
08:00 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
11:00 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
14:35 Dolhobychuv cło
18:10 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
19:35 Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
20:20 Dolyna Dworzec autobusowy, ul.Privokzalna 1
20:55 Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
21:00 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
21:15 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
21:35 Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14
22:40 Kolomyya Kolo, Bus Station,ul. Antonenka-Davydovycha 15
23:25 Sniatyn Dworzec PKP, ul. Vinnichenka 1
00:05 Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Golovna 219
Przewoźnik: Stecik
Bagaż: 1 szt. bagażu i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt dozwolony tyłko ze wszystkimi dokumentami, kagancem i kupionym miejscem.

Pokaż wszystkie kursy Szczecin - Chernivtsi

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information