Według czasu
Według ceny

Kurs Tubingen - Amsterdam (29.12-02.01)

20:00 Tubingen Europapl/Europastr.
20:40 Stuttgart Echterdingen Flughafen/Messe
22:10 Heidelberg Hauptbahnhof
23:10 Frankfurt am Main Frankfurt Central Train Station Bus stop 2, (left of the Train Station)
02:45 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
03:20 Duisburg Otto-Keller-Straße
05:00 Arnhem Arnhem Central Train Station
05:55 Utrecht C.S. Jaarbeursplein
06:30 Amsterdam Dworzec PKP Sloterdijk, Orlyplein 105
Przewoźnik: CityBusExpress
Bagaż: 3 szt.do 75kg (70x80x20) -za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt i rowerów - bezpłatnie, darmowy napoje.

Pokaż wszystkie kursy Tubingen - Amsterdam

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information