Według czasu
Według ceny

Kurs 415 Kyiv - Praha

20:30 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
23:10 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
02:05 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
06:15 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
08:20 Krakovets cło (UA-PL)
08:25 Korczowa cło (PL-UA)
09:30 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
12:05 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
13:50 Katowice airport Port lotniczy
15:25 Chalupki CLO
15:30 Bohumín CLO
16:00 Ostrava Vitkovicka 3276/2
18:50 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
22:05 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
Przewoźnik: PP Tvad
Bagaż: 1 bagaż do 50kg(60x40x40) za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt zabroniony.

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation