Według czasu
Według ceny

Kurs 415 Kiev-Prague

20:30 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
23:10 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
02:05 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
06:15 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
08:20 Krakovets cło (UA-PL)
08:25 Korczowa granica PL-UA
09:30 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy
12:05 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
13:50 Katowice airport Port lotniczy
15:25 Chalupki CLO
15:30 Bohumín CLO
16:00 Ostrava Vitkovicka 3276/2
18:50 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
22:05 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
Przewoźnik: PP Tvad
Bagaż: 1 bagaż do 50kg(60x40x40) za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt zabroniony.

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information