Według czasu
Według ceny

Kurs Dnepropetrovsk - Warszawa (22:30)

22:30 Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
06:00 Kiev Dworzec, pr. Nauki 1
08:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
11:20 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
13:45 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
15:30 Kovel Dworzec autobusowy, bulvár L.Ukrainki 42
17:45 Yagodyn cło (UA-PL)
17:50 Dorohusk cło (POL-UKR)
18:30 Chelm ul. Lwowska 20
20:15 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
22:30 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
Przewoźnik: FOP Pavlovskyy
Bagaż: 1 bagaż - 28 UAH/5 PLN, za wyjątkiem przypadku kiedy bagaż jest nie więcej niż 5 kg

Pokaż wszystkie kursy Dnipro - Warszawa

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information