Według czasu
Według ceny

Kurs Kiev - Kryvoi Rog (14:00) (7)

Wyjazdy: 29 Paź, 5 Lis, 12 Lis, 19 Lis, 26 Lis, 3 Gru, 10 Gru, 17 Gru, 24 Gru, 31 Gru
14:00 Kiev Dworzec PKP "Kiev", pobliżu restauracji "Drova", pl. Vokzalnaia 2
14:15 Kiev airport Zhulyany Terminal A
14:20 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
14:30 Kiev Metro Charkivska
14:45 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
15:00 Boryspil Sil'po market
17:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
17:30 Smila Przystanek autobusowy "Na Pushke"
19:00 Kropyvnytskyi Dworzec, "Rybak"
21:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
Przewoźnik: Kryvorozhskiy Express
Bagaż: 1 bagaż do 20kg za darmo, każdy dodatkowy 50 UAH

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Kryvyi Rih

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information