Według czasu
Według ceny

Kurs Kiev - Kryvoi Rog (18:00) (7)

Wyjazdy: 22 Paź, 29 Paź, 5 Lis, 12 Lis, 19 Lis, 26 Lis, 3 Gru, 10 Gru, 17 Gru, 24 Gru
18:00 Kiev Dworzec PKP "Kiev", pobliżu restauracji "Drova", pl. Vokzalnaia 2
18:15 Kiev airport Zhulyany Terminal A
18:20 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
18:30 Kiev Metro Charkivska
18:45 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
19:00 Boryspil Sil'po market
21:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
21:30 Smila Przystanek autobusowy "Na Pushke"
23:00 Kropyvnytskyi Dworzec, "Rybak"
01:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
Przewoźnik: Kryvorozhskiy Express
Bagaż: 1 bagaż do 20kg za darmo, każdy dodatkowy 50 UAH

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Kryvyi Rih

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information