• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Wroclaw - Kamenets-Podilskiy

Mega Trans/EWHD
Wyjazdy: 16 Paź, 20 Paź, 23 Paź, 27 Paź, 30 Paź, 3 Lis, 6 Lis, 10 Lis, 13 Lis, 17 Lis
  1. 18:30Wroclaw Dworzec Autobusowy, ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  2. 20:00Opole Dworzec Autobusowy, ul. 1 Maja, 4
  3. 22:00Katowice ul. Piotra Skargi 6
  4. 23:30Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  5. 04:10Korczowa cło (PL-UA)
  6. 05:55Krakovets cło (UA-PL)
  7. 07:20Lviv Dworzec kolejowy, pl. Dvorcova, 1
  8. 09:45Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  9. 10:25Terebovlya Dworzec autobusowy, ul.Knjazja Vasylka 75
  10. 11:30Chortkiv Dworzec autobusowy , ul.Kopycinесka 15
  11. 12:15Borschiv Dworzec, ul. Y.Kondryi 13
  12. 13:45Kamianets-Podilskiy Dworzec autobusowy, ul.Knjaziv Koriatovicej 19
  • Przewoźnik: Mega Trans/EWHD
  • Bagaż: 1 szt.(60x40x20)-za darmo, każdy dodatkowy 10PLN
  • Rabaty: 10% Studenti poniżej 22 roku życia (ISIC)
    10% Emeryci od 60 lat
    50% Dzieci 0-6 lat
    99% Dzieci 0-6 (bez miejsca)

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation