• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kyiv - Walbrzych

Wyjazdy: 22 Sie, 23 Sie, 24 Sie, 25 Sie, 26 Sie, 27 Sie, 28 Sie, 29 Sie, 30 Sie, 31 Sie
16:45 Kyiv Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
17:30 Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
19:45 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
22:40 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
02:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
04:30 Krakovets cło (UA-PL)
04:40 Korczowa cło (PL-UA)
07:35 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
09:05 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
12:15 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
13:30 Swidnica Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa st. nr 7
14:00 Walbrzych stacja paliw LOTOS, ul Wrocławska 144
Przewoźnik: PrAT Tulchinske ATP 10507/Naszbus
Bagaż: 1 szt.do 30kg(60x40x40)-za darmo, kazdy nastepny kg 4 PLN
Informacje dodatkowe: Zwierzęta nie mogą być transportowane

Pokaż wszystkie kursy Kyiv - Walbrzych

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation