• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Moskva - Koln - Karlsruhe

VISIT TOUR
Wyjazdy: 20 Lut, 27 Lut, 5 Mar, 12 Mar, 19 Mar, 26 Mar, 28 Mar, 2 Kwi, 4 Kwi, 9 Kwi
  1. 22:30Moskva Dworzec autobusowy, "Navoyasenevskaya", Novoyasenenvsky tupik 4
  2. 04:15Smolensk Dworzec, ul.Kasena 13
  3. 07:00Gomel Dworzec autobusowy, ul.Kurcatova 1
  4. 08:25Zhlobin Dworzec autobusowy, ul.Urickogo
  5. 09:30Babruysk ul. Puskina 151
  6. 12:00Minsk Dworzec autobusowy Centrum, ul. Bobruiskaya 6
  7. 14:15Baranovichy Dworzec autobusowy, ul. Frolenkova
  8. 17:00Brest Dworzec Autobusowy, ul. Ordzhonykydze, 12
  9. 05:00Berlin airport Shonefeld Lotnisko "Shonefeld"
  10. 08:00Magdeburg ZOB am Hbf
  11. 09:10Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
  12. 10:40Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
  13. 13:30Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
  14. 14:30Tostedt Bremer Straße 36
  15. 16:00Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
  16. 17:20Osnabruck Fernbushaltestelle
  17. 19:00Dortmund ZOB bei Hbf
  18. 20:00Düsseldorf Hbf., ul. Worringer 107
  19. 21:00Köln airport
  • Przewoźnik: VISIT TOUR
  • Informacje dodatkowe: Przewóz dozwolony tylko dla obywateli panstwa rosyjskiego and białoruskiego.Przewóz zwierząt zabroniony.
  • Bagaż: 2 szt.do (60х50х25) 50 kg-zadarmo, każdy dodatkowy kg 10 EUR
  • Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
    10% Osoby niepełnosprawne
    10% Młodzież poniżej 26 roku życia
    10% Emeryci od 60 lat
    20% Dzieci 5-12 lat
    50% Dzieci 0-5 lat (tylko z rodzicami)

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation