• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Moskva - Koln - Karlsruhe

Wyjazdy: 25 Lip, 8 Sie, 10 Sie, 15 Sie, 17 Sie, 22 Sie, 24 Sie, 29 Sie, 31 Sie, 5 Wrz
22:30 Moskva Dworzec autobusowy, "Navoyasenevskaya", Novoyasenenvsky tupik 4
04:15 Smolensk Dworzec, ul.Kasena 13
07:00 Gomel Dworzec autobusowy, ul.Kurcatova 1
08:25 Zhlobin Dworzec autobusowy, ul.Urickogo
09:30 Babruysk ul. Puskina 151
12:00 Minsk Dworzec autobusowy Centrum, ul. Bobruiskaya 6
14:15 Baranovichy Dworzec autobusowy, ul. Frolenkova
17:00 Brest Dworzec Autobusowy, ul. Ordzhonykydze, 12
05:00 Berlin airport Shonefeld Lotnisko "Shonefeld"
08:00 Magdeburg ZOB am Hbf
09:10 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
10:40 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
13:30 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
14:30 Tostedt Bremer Straße 36
16:00 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
17:20 Osnabruck Fernbushaltestelle
19:00 Dortmund ZOB bei Hbf
20:00 Düsseldorf Hbf., ul. Worringer 107
Przewoźnik: VISIT TOUR
Bagaż: 2 szt.do (60х50х25) 50 kg-zadarmo, każdy dodatkowy kg 10 EUR
Informacje dodatkowe: Przewóz dozwolony tylko dla obywateli panstwa rosyjskiego and białoruskiego.Przewóz zwierząt zabroniony.
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Osoby niepełnosprawne
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
20% Dzieci 5-12 lat
50% Dzieci 0-5 lat (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Moskva - Düsseldorf

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation