• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Praha - Turka

Wyjazdy: 18 Lip, 22 Lip, 25 Lip, 29 Lip, 1 Sie, 5 Sie, 8 Sie, 12 Sie, 15 Sie, 19 Sie
13:00 Praha Dworzec, "Roztyly"
15:30 Hradec Králové Terminál HD
19:00 Bohumín CLO
19:05 Chalupki CLO
20:55 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
22:40 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
02:00 Korczowa cło (PL-UA)
04:00 Krakovets cło (UA-PL)
06:05 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
07:45 Sambir Dworzec autobusowy, ul. Zavokzalna 3
08:20 Staryi Sambir Dworzec, ul. Leva Halitskogo 1A
09:15 Turka (Lvivska obl.) Dworzec, ul. Mitskevicha 18A
Przewoźnik: OK Garant/Agat
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
50% Dzieci 0-6 lat

Pokaż wszystkie kursy Praha - Sambir

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation