• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Praha - Turka

West-Travel S.R.O/Agat
Wyjazdy: 27 Lut, 29 Lut, 2 Mar, 5 Mar, 7 Mar, 9 Mar, 12 Mar, 14 Mar, 16 Mar, 19 Mar
  1. 13:00Praha Dworzec, "Roztyly"
  2. 14:50Hradec Králové Terminál HD
  3. 18:45Bohumín CLO
  4. 18:50Chalupki CLO
  5. 20:20Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  6. 22:15Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  7. 02:00Korczowa cło (PL-UA)
  8. 04:00Krakovets cło (UA-PL)
  9. 05:45Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  10. 06:15Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  11. 07:35Sambir Dworzec autobusowy, ul. Zavokzalna 3
  12. 08:10Staryi Sambir Dworzec, ul. Leva Halitskogo 1A
  13. 09:00Turka (Lvivska obl.) Dworzec, ul. Mitskevicha 18A
  • Przewoźnik: West-Travel S.R.O/Agat
  • Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
    10% Młodzież poniżej 26 roku życia
    50% Dzieci 0-6 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation