• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Praha - Turka

Odjezdy: 22 Července, 25 Července, 29 Července, 1 Srp, 5 Srp, 8 Srp, 12 Srp, 15 Srp, 19 Srp, 22 Srp
13:00 Praha Aut. Nádr., "Roztyly"
15:30 Hradec Králové Terminál HD
19:00 Bohumín CLO
19:05 Chalupki CLO
20:55 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
22:40 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
02:00 Korczowa celnice (PL-UA)
04:00 Krakovets celnice (UA-PL)
06:05 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
07:45 Sambir Aut. Nádr., ul. Zavokzalna 3
08:20 Staryi Sambir Aut. Nádr., ul. Leva Halitskogo 1A
09:15 Turka (Lvivska obl.) Aut. Nádr., ul. Mitskevicha 18A
Dopravce: OK Garant/Agat
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Mládež do 26 let
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Praha - Sambir

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací