Podle času
Podle ceny

Autobusy Hradec Králové - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Hradec Králové – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Hradec Králové do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
09:00 – 18:00 Hradec KrálovéKrakow

9 hod. 0 min.

St

10:40 – 19:50 Hradec KrálovéKrakow

9 hod. 10 min.

Čt

11:30 – 17:30 Hradec KrálovéKrakow

6 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

11:40 – 19:45 Hradec KrálovéKrakow

8 hod. 5 min.

13:50 – 23:00 Hradec KrálovéKrakow

9 hod. 10 min.

Denně

13:50 – 23:00 Hradec KrálovéKrakow

9 hod. 10 min.

Denně

13:50 – 23:00 Hradec KrálovéKrakow

9 hod. 10 min.

Denně

14:30 – 22:15 Hradec KrálovéKrakow

7 hod. 45 min.

Út, So

15:30 – 22:40 Hradec KrálovéKrakow

7 hod. 10 min.

Po, Čt

18:25 – 23:10 Hradec KrálovéKrakow

4 hod. 45 min.

Po, Út, St, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Hradec Králové do centra Krakow v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Hradec Králové a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ПП КовальХмельницкий - Прага

Водіі клас. Всe добрe,маршрут знають, проблeм нeбуло. Нeжданчік чeкав вжe в Чeхіі, коли нeсподівоно зупинили копи. Всe було добрe. Хай щастить.

OK Garant/AgatЛьвов - Прага

Поездка прошла хорошо, водители доброжелательны и проффесиональны. На границе стояли 12 часов в связи с большим потоком транспорта. Все время ожидания в салоне автобуса работало отопление. С учетом времени прохождения таможни, приехали почти по графику. В дальнейшем буду выбирать данного перевозчика для поездок.

ПП КовальЛьвов - Пардубице

Всё отлично!

OK Garant/AgatКраков - Львов

Хороший перевозчик, очень рекомендую. Поездка была из Кракова до Львова, автобус пришёл даже раньше расписания в Краков. И вовремя во Львов. Удобный автобус, хороший сервис :)

OK Garant/AgatКатовице - Львов

Швидка і комфортна поїздка

ПП КовальБельско-Бяла - Львов

Автобус опоздал на 1,5часа.....но эта нелепость не испортила настроение)))) Поездка благодаря водителям оказалась комфортной. Спасибо.

OK Garant/AgatЛьвов - Прага

Спасибо все хорошо

ПП КовальВинница - Бельско-Бяла

Водители компетентны, доброжелательны. Поездка прошла хорошо, без накладок. Автобус в нормальном состоянии. Сидения более менее удобные. Рекомендую перевозчика.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací