Podle času
Podle ceny

Autobusy Hradec Králové - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Hradec Králové – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Hradec Králové do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
09:00 – 18:00 Hradec KrálovéKrakow

9 hod. 0 min.

St

10:40 – 19:50 Hradec KrálovéKrakow

9 hod. 10 min.

Čt

10:40 – 19:50 Hradec KrálovéKrakow

9 hod. 10 min.

11:30 – 17:30 Hradec KrálovéKrakow

6 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

13:50 – 22:30 Hradec KrálovéKrakow

8 hod. 40 min.

Denně

13:50 – 22:30 Hradec KrálovéKrakow

8 hod. 40 min.

Denně

13:50 – 22:30 Hradec KrálovéKrakow

8 hod. 40 min.

Denně

13:50 – 22:30 Hradec KrálovéKrakow

8 hod. 40 min.

Denně

13:50 – 23:00 Hradec KrálovéKrakow

9 hod. 10 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

14:30 – 22:15 Hradec KrálovéKrakow

7 hod. 45 min.

Út, So

15:05 – 23:10 Hradec KrálovéKrakow

8 hod. 5 min.

Denně

15:30 – 22:40 Hradec KrálovéKrakow

7 hod. 10 min.

Po, Čt

18:25 – 23:20 Hradec KrálovéKrakow

4 hod. 55 min.

Po, Út, St, Pá

18:30 – 01:30 Hradec KrálovéKrakow

7 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Hradec Králové do centra Krakow v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Hradec Králové a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ПП КовальГрадец Кралове - Винница

Super, bez problémů. Doporučuji všem

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací