Podle času
Podle ceny

Autobusy Hradec Králové - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Hradec Králové – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Hradec Králové do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
09:00 – 18:00 Hradec KrálovéKrakow

9 hod. 0 min.

St

11:30 – 17:30 Hradec KrálovéKrakow

6 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

11:40 – 19:45 Hradec KrálovéKrakow

8 hod. 5 min.

11:40 – 19:45 Hradec KrálovéKrakow

8 hod. 5 min.

Čt

13:50 – 23:00 Hradec KrálovéKrakow

9 hod. 10 min.

Denně

13:50 – 23:00 Hradec KrálovéKrakow

9 hod. 10 min.

Denně

13:50 – 23:00 Hradec KrálovéKrakow

9 hod. 10 min.

Denně

14:30 – 22:15 Hradec KrálovéKrakow

7 hod. 45 min.

Út, So

15:30 – 22:40 Hradec KrálovéKrakow

7 hod. 10 min.

Po, Čt

18:25 – 23:10 Hradec KrálovéKrakow

4 hod. 45 min.

Po, Út, St, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Hradec Králové do centra Krakow v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Hradec Králové a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ПП КовальВинница - Бельско-Бяла

Водители компетентны, доброжелательны. Поездка прошла хорошо, без накладок. Автобус в нормальном состоянии. Сидения более менее удобные. Рекомендую перевозчика.

OK Garant/AgatЛьвов - Краков

Отлично доехали, хороший автобус, доброжелательные водители! Плюс в Польше был бесплатный wifi в автобусе.

OK Garant/AgatLviv - Krakow

Everythink fine, staff OK, driver very helpful :-)

ПП КовальЛьвов - Бельско-Бяла

Перевозчик супер.Уже вторая поездка.Рекомендую

ПП КовальБельско-Бяла - Львов

Хорошая поездка.Быстро,с пониманием к пассажирам.

ПП КовальГрадец Кралове - Винница

Super, bez problémů. Doporučuji všem

ROCA TravelКарловы Вары - Львов

Водителя супер! Приветливые, внимательные. Но автобус не очень( туалет в автобусе не работал ((

OK Garant/AgatЛьвов - Краков

Спасибо! Все отлично!

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací