• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Turka - Praha

West-Travel S.R.O/Agat
Wyjazdy: 2 Paź, 5 Paź, 9 Paź, 12 Paź, 16 Paź, 19 Paź, 23 Paź, 26 Paź, 30 Paź, 2 Lis
  1. 10:00Turka (Lvivska obl.) Dworzec, ul. Mitskevicha 18A
  2. 11:15Staryi Sambir Dworzec, ul. Leva Halitskogo 1A
  3. 12:00Sambir Dworzec autobusowy, ul. Zavokzalna 3
  4. 13:45Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  5. 14:30Lviv Dworzec PKS №8, pl. Dvirtseva, 1
  6. 17:10Krakovets cło (UA-PL)
  7. 17:25Korczowa cło (PL-UA)
  8. 22:10Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  9. 23:50Katowice Dworzec PKS, ul. Sądowa, 5
  10. 01:30Chalupki CLO
  11. 01:35Bohumín cło (CZ-PL)
  12. 06:00Hradec Králové Terminál HD
  13. 08:30Praha Dworzec PKS "Roztyly", ul. Tomíčkova, 2144/1
  • Przewoźnik: West-Travel S.R.O/Agat
  • Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
    10% Młodzież 13-26 lat
    50% 1 dziecko do 12 lat (tylko z rodzicami)

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation