• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Turka - Praha

West-Travel S.R.O/Agat
Wyjazdy: 14 Gru, 17 Gru, 21 Gru, 24 Gru, 28 Gru, 11 Sty, 14 Sty, 18 Sty, 21 Sty, 25 Sty
  1. 10:00Turka (Lvivska obl.) Dworzec, ul. Mitskevicha 18A
  2. 11:15Staryi Sambir Dworzec, ul. Leva Halitskogo 1A
  3. 12:00Sambir Dworzec autobusowy, ul. Zavokzalna 3
  4. 14:30Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  5. 17:30Krakovets cło (UA-PL)
  6. 17:45Korczowa cło (PL-UA)
  7. 22:10Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  8. 23:50Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  9. 01:55Chalupki CLO
  10. 02:00Bohumín CLO
  11. 06:00Hradec Králové Terminál HD
  12. 08:30Praha Dworzec, "Roztyly"
  • Przewoźnik: West-Travel S.R.O/Agat
  • Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
    10% Młodzież poniżej 26 roku życia
    50% Dzieci 0-6 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation