Podle času
Podle ceny

Linka Turka-Praha

Odjezdy: 17 Lis, 20 Lis, 24 Lis, 27 Lis, 1 Pro, 4 Pro, 8 Pro, 11 Pro, 15 Pro, 18 Pro
11:00 Turka (Lvivska obl.) Aut. Nádr., ul. Mitskevicha 18A
12:00 Staryi Sambir Aut. Nádr., ul. Leva Halitskogo 1A
12:40 Sambir Aut. Nádr., ul. Zavokzalna 3
14:20 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
17:30 Krakovets celnice (UA-PL)
17:45 Korczowa celnice (PL-UA)
22:10 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
23:50 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
01:55 Chalupki CLO
02:00 Bohumín CLO
05:30 Hradec Králové Terminál HD
08:00 Praha Aut. Nádr., "Roztyly"
Dopravce: OK Garant/Agat
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Mládež do 26 let
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Sambir - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací