• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Turka - Praha

West-Travel S.R.O/Agat
Odjezdy: 26 Června, 29 Června, 3 Července, 6 Července, 10 Července, 13 Července, 17 Července, 20 Července, 24 Července, 27 Července
  1. 10:00Turka (Lvivska obl.) Aut. Nádr., ul. Mitskevicha 18A
  2. 11:15Staryi Sambir Aut. Nádr., ul. Leva Halitskogo 1A
  3. 12:00Sambir Aut. Nádr., ul. Zavokzalna 3
  4. 13:45Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  5. 14:30Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  6. 17:10Krakovets celnice (UA-PL)
  7. 17:25Korczowa celnice (PL-UA)
  8. 22:10Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  9. 23:50Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  10. 01:30Chalupki CLO
  11. 01:35Bohumín celnice (CZ-PL)
  12. 06:00Hradec Králové Terminál HD
  13. 08:30Praha Aut. Nádr. "Roztyly", ul. Tomíčkova, 2144/1
  • Dopravce: West-Travel S.R.O/Agat
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Mládež 13-26 let
    50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací