• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Szczecin - Zhytomyr

06:00 Szczecin Dworzec autobusowy, plac Grodnicki, 1
07:30 Gorzow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
08:05 Międzyrzecz Dworzec, plac Powstańców Wielkopolskich
08:40 Swiebodzin Petrol Station ORLEN Wojska Polskiego 8
12:00 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
13:20 Leszno Dworzec PKS, Gabriela Narutowicza 76
15:00 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
23:55 Korczowa cło (PL-UA)
00:45 Krakovets cło (UA-PL)
05:00 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
06:00 Zboriv Dworzec, ul. Zalozetska 13
07:30 Kremenets Dworzec autobusowy, ul.Dubenska 138
08:30 Shumsk ul. Ukrainskaya 1
09:30 Ostrog Dworzec, Nezavisimosti 166/104
10:00 Netishyn Dworzec autobusowy, ul.Rynkowa 2
10:30 Slavuta Dworzec, pl.Sevcenka 13
11:00 Shepetivka Dworzec, Starokonstantinovskoye shose 42
11:40 Polonne Centrum handlowe Gastronom, ul. Lesi Ukrainky
12:30 Chudniv Dworzec Chudniv
13:20 Zhytomyr Przystanek autobusowy, ul. Kyivska, 93
Przewoźnik: Stecik
Bagaż: 1 szt. bagażu (60*40) 30 kg i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu
Informacje dodatkowe: Bilet musi zostać wydrukowany! Przewóz zwierząt dozwolony tyłko ze wszystkimi dokumentami, kagancem i kupionym miejscem. Przyjazd może być opóźniony o 2-12 godzin z powodu kontroli granicznej.

Pokaż wszystkie kursy Szczecin - Zhytomyr

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation