Według czasu
Według ceny

Kurs Kiev - Dortmund

Wyjazdy: 12 Gru, 16 Gru, 19 Gru, 23 Gru, 26 Gru, 30 Gru, 2 Sty, 6 Sty, 9 Sty, 13 Sty
06:45 Kiev Dworzec kolejowy, "Juzhnyj", parking "ROSHEN"
07:15 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
09:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
11:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
14:30 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
04:30 Cottbus ZOB, Marienstr. 1
06:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:30 Schwerin Rasthof Stolpe
10:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
11:30 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
12:30 Osnabruck ZOB
13:30 Munster ZOB
14:30 Dortmund ZOB bei Hbf
Przewoźnik: RegionAvto
Bagaż: 2 szt.do 45kg(60x40x40)-za darmo, każdy dodatkowy 1EUR
Informacje dodatkowe: Skontaktować się z numerem za dzień przed wyjazdem w celu uzyskania bardziej szczegółowej informacji - +380980002100. Pasażeram ktorzy jadą z Niemcy telefonować po nomeru: +49(0) 172 5264854; +49 (0) 3051301350.
Rabaty: 10% Emeryci
10% Osoby niepełnosprawne
10% Dzieci 12-16 lat
20% Dzieci 6-12 lat
50% Dzieci 0-5 (bez miejsca)

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Dortmund

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information