Według czasu
Według ceny

Kurs Kyiv - Dortmund

Wyjazdy: 17 Lis, 24 Lis, 27 Lis, 8 Gru, 11 Gru, 15 Gru, 18 Gru, 22 Gru, 25 Gru, 29 Gru
06:40 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
07:15 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
09:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
11:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
14:30 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
04:30 Cottbus ZOB, Marienstr. 1
06:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:30 Schwerin Rasthof Stolpe
10:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
11:30 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
12:30 Osnabruck ZOB
13:30 Munster ZOB
14:30 Dortmund ZOB bei Hbf
Przewoźnik: RegionAvto
Bagaż: 2 szt.do 45kg(60x40x40)-za darmo, każdy dodatkowy 1EUR
Informacje dodatkowe: Pasażeram ktorzy jadą z Niemcy telefonować po nomeru: +49(0) 172 5264854; +49 (0) 3051301350.Wi-Fi tylko na terenie Ukrainy

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Dortmund

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation