Według czasu
Według ceny

Kurs Kyiv - Dortmund

Wyjazdy: 2 Cze, 5 Cze, 9 Cze, 12 Cze, 16 Cze, 19 Cze, 23 Cze, 26 Cze, 30 Cze, 3 Lip
06:40 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
07:15 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
09:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
11:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
14:30 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
04:30 Cottbus ZOB, Marienstr. 1
06:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:30 Schwerin Rasthof Stolpe
10:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
11:30 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
12:30 Osnabruck ZOB
13:30 Munster ZOB
14:30 Dortmund ZOB bei Hbf
Przewoźnik: RegionAvto
Bagaż: 2 szt.do 45kg(60x40x40)-za darmo, każdy dodatkowy 1EUR
Informacje dodatkowe: Pasażeram ktorzy jadą z Niemcy telefonować po nomeru: +49(0) 172 5264854; +49 (0) 3051301350.

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Dortmund

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information