• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kyiv - Dortmund

Odjezdy: 23 Bře, 26 Bře, 30 Bře, 2 Dub, 6 Dub, 9 Dub, 13 Dub, 16 Dub, 20 Dub, 23 Dub
06:40 Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
07:15 Kyiv Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
09:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
11:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
04:30 Cottbus ZOB, Marienstr. 1
06:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:30 Schwerin Rasthof Stolpe
10:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
11:30 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
12:30 Osnabruck Aut. Nádr., Eisenbahnstraße 10
13:30 Munster ZOB
14:30 Dortmund ZOB bei Hbf
Dopravce: RegionAvto
Zavazadla: 2 ks.do 45kg (60х40х40) zdarma. Následující kg od 1 EUR
Doplňující informace: Call this number the day before departure to obtain more detailed information - +380980002100.Passengers, especially those leaving from Germany, confirm their departure by numbers: +49 (0) 172 5264854; +49 (0) 3051301350, wi-fi only on the territory of UA

Všechny linky Kyiv - Dortmund

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací