Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 383/1 Liberec-Krakow-Rachiv (09:30)

D.M.D. Group
Wyjazdy: 4 Kwi, 6 Kwi, 7 Kwi, 8 Kwi, 9 Kwi, 10 Kwi, 11 Kwi, 13 Kwi, 14 Kwi, 15 Kwi
  1. 09:30Liberec Dworzec, ul.Vaňurova 885/5
  2. 10:45Mlada Boleslav Dworzec autobusowy, tř. Václava Klementa 1459
  3. 12:30Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  4. 15:30Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
  5. 16:30Olomouc Przystanek na żądanie
  6. 18:00Ostrava Stacja paliw EuroOil,D1,Rest stop, D1, Slezská Ostrava
  7. 19:20Katowice ul. Piotra Skargi 6
  8. 21:00Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  9. 05:00Lviv Dworzec kolejowy, parking, pl. Dvorcova 1
  10. 05:40Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  11. 06:15Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
  12. 07:15Dolyna Dworzec autobusowy, ul.Privokzalna 1
  13. 08:00Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
  14. 08:45Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14а
  15. 10:30Nadvirna Dworzec PKS, ul. Vokzalna 2
  16. 11:00Delatyn
  17. 11:30Yaremche Przystanek na żądanie
  18. 12:00Yasinia Dworzec ul. Mira 26
  19. 13:00Rachiv Dworzec autobusowy, ul. Privokzalna 11
  • Przewoźnik: D.M.D. Group
  • Informacje dodatkowe: Zwierzęta nie mogą być transportowane.Platformę można zmienić, aby uzyskać informacje, zadzwoń do przewoźnika. Bilet nie musi być drukowany.
  • Bagaż: 2 szt. do 25 kg + bagaż podręczny do 5 kg - za darmo. Każdy kolejny bagaż - 200 CZK. Bagaż ponadgabarytowy jest transportowany za zgodą przewoźnika i dostępnością. Koszt jest ustalany przez przewoźnika przy wsiadaniu do autobusu lub po uzgodnieniu.
  • Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
    50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation