Według czasu
Według ceny

Kurs 802 846 Hamburg - Kosice

15:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
16:45 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
18:45 Hannover ZOB
20:45 Magdeburg ZOB am Hbf
04:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
06:30 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
07:50 Trenčín Dworzec autobusowy
08:30 Považská Bystrica Dom. sluzieb
09:10 Žilina Dworzec autobusowy
10:10 Ružomberok Dworzec autobusowy
11:20 Liptovský Mikuláš Dworzec autobusowy
12:00 Poprad Dworzec autobusowy
12:40 Levoca Dworzec autobusowy
13:30 Prešov Dworzec autobusowy
14:00 Košice Dworzec, Stanicne nam. 9
Przewoźnik: INTERBUS

Pokaż wszystkie kursy Hamburg - Košice

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information