• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kherson - Klaipeda

Savchenko
Wyjazdy: 19 Lis, 23 Lis, 26 Lis, 30 Lis, 3 Gru, 7 Gru, 10 Gru, 14 Gru, 17 Gru, 21 Gru
  1. 21:00Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  2. 22:25Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 00:45Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
  4. 04:05Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  5. 06:45Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  6. 08:55Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  7. 11:05Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  8. 13:40Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  9. 16:50Rava Ruska cło (UA-PL)
  10. 16:55Hrebenne cło (PL-UA)
  11. 19:10Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  12. 22:45Bialystok Dworzec PKS, ul. Monte Casino 8
  13. 00:50Suwalki PGK, ul. Utrata
  14. 01:35Budzisko cło (POL-LTU)
  15. 02:35Kalvaria cło (LTU-POL)
  16. 04:10Kaunas Dworzec autobusowy, Vytauto pr. 24
  17. 07:30Klaipeda Dworzec autobusowy, ul. Butku Juzes
  • Przewoźnik: Savchenko
  • Bagaż: 40 kg.- bezplatnie, większy niż 40 kg. - 2 EUR za kg.
  • Rabaty: 5% Emeryci
    10% Dzieci 3-7 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation