Według czasu
Według ceny

Kurs Kherson - Klaipeda

Wyjazdy: 11 Gru, 15 Gru, 18 Gru, 22 Gru, 25 Gru, 1 Sty, 5 Sty, 8 Sty, 12 Sty, 15 Sty
21:00 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
22:25 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
00:45 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
04:05 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
06:45 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
08:55 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
11:05 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
13:40 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
16:50 Rava Ruska cło (UA-PL)
16:55 Hrebenne cło (PL-UA)
19:10 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
22:45 Bialystok Dworzec PKS, ul. Monte Casino 8
00:50 Suwalki PGK, ul. Utrata
01:35 Budzisko cło (POL-LTU)
02:35 Kalvarija cło (LTU-POL)
04:10 Kaunas Dworzec autobusowy, Vytauto pr. 24
07:30 Klaipeda Dworzec autobusowy, ul. Butku Juzes
Przewoźnik: Savchenko
Bagaż: 50 kg.- bezplatnie, większy niż 50 kg. - 2 EUR za kg.
Informacje dodatkowe: Zmiana daty podróży jest bezpłatne.

Pokaż wszystkie kursy Kherson - Klaipeda

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation