Według czasu
Według ceny

Kurs Kherson - Klaipeda

Wyjazdy: 21 Sie, 25 Sie, 28 Sie, 1 Wrz, 4 Wrz, 8 Wrz, 11 Wrz, 15 Wrz, 18 Wrz, 22 Wrz
21:00 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
22:25 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
00:45 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
04:05 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
06:45 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
08:55 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
11:05 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
13:40 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
16:50 Rava Ruska cło (UA-PL)
16:55 Hrebenne cło (PL-UA)
19:10 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
22:45 Bialystok Dworzec PKS, ul. Monte Casino 8
00:50 Suwalki PGK, ul. Utrata
01:35 Budzisko cło (POL-LTU)
02:35 Kalvarija cło (LTU-POL)
04:10 Kaunas Dworzec autobusowy, Vytauto pr. 24
07:30 Klaipeda Dworzec autobusowy, ul. Butku Juzes
Przewoźnik: Savchenko
Bagaż: 50 kg.- bezplatnie, większy niż 50 kg. - 2 EUR za kg.
Informacje dodatkowe: Zmiana daty podróży jest bezpłatne.

Pokaż wszystkie kursy Kherson - Klaipeda

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information