• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kherson - Klaipeda

Savchenko
Odjezdy: 27 Července, 31 Července, 3 Srp, 7 Srp, 10 Srp, 14 Srp, 17 Srp, 21 Srp, 24 Srp, 28 Srp
  1. 21:00Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  2. 22:25Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  3. 00:45Odessa Aut. Nádr., ul. Kolontaivska, 58
  4. 04:05Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  5. 06:45Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  6. 08:55Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  7. 11:05Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  8. 13:40Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  9. 16:50Rava Ruska celnice (UA-PL)
  10. 16:55Hrebenne celnice (PL-UA)
  11. 19:10Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  12. 22:45Bialystok Aut. Nádr., ul. Monte Casino, 8
  13. 00:50Suwalki Aut. Nadr., ul. Utrata, 1B
  14. 01:35Budzisko celnice (POL-LTU)
  15. 02:35Kalvaria celnice (LTU-POL)
  16. 04:10Kaunas Aut. Nádr., Vytauto pr. 24
  17. 07:30Klaipeda Aut. Nádr., ul. Butku Juzes, 9
  • Dopravce: Savchenko
  • Zavazadla: 50 kg.- zdarma, více než 50 kg. - 2 EUR na kg.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací