• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kherson - Klaipeda

Savchenko
Odjezdy: 14 Pro, 17 Pro, 21 Pro, 24 Pro, 4 Led, 7 Led, 11 Led, 14 Led, 18 Led, 21 Led
  1. 21:00Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  2. 22:25Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 00:45Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  4. 04:05Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  5. 06:45Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  6. 08:55Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  7. 11:05Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  8. 13:40Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  9. 16:50Rava Ruska celnice (UA-PL)
  10. 16:55Hrebenne celnice (PL-UA)
  11. 19:10Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  12. 22:45Bialystok Aut. Nádr., ul. Monte Casino 8
  13. 00:50Suwalki PGK, ul. Utrata
  14. 01:35Budzisko celnice (POL-LTU)
  15. 02:35Kalvaria celnice (LTU-POL)
  16. 04:10Kaunas Aut. Nádr., Vytauto pr. 24
  17. 07:30Klaipeda Aut. Nádr., ul. Butku Juzes
  • Dopravce: Savchenko
  • Zavazadla: 40 kg.- zdarma, více než 40 kg. - 2 EUR na kg.
  • Slevy: 5% Důchodce
    10% Ditě od 3-7 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací