• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Kherson - Klaipeda

Odjezdy: 26 Úno, 2 Bře, 5 Bře, 9 Bře, 12 Bře, 16 Bře, 19 Bře, 23 Bře, 26 Bře, 30 Bře
21:00 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
22:25 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
00:45 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
04:05 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
06:45 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
08:55 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
11:05 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
13:40 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
16:50 Rava Ruska celnice (UA-PL)
16:55 Hrebenne celnice (PL-UA)
19:10 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
22:45 Bialystok Aut. Nádr., ul. Monte Casino 8
00:50 Suwalki PGK, ul. Utrata
01:35 Budzisko celnice (POL-LTU)
02:35 Kalvarija celnice (LTU-POL)
04:10 Kaunas Aut. Nádr., Vytauto pr. 24
07:30 Klaipeda Aut. Nádr., ul. Butku Juzes
Dopravce: Savchenko
Zavazadla: 50 kg.- zdarma, více než 50 kg. - 2 EUR na kg.
Doplňující informace: Changing of the date of trip is free of charge.

Všechny linky Kherson - Klaipeda

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací