Według czasu
Według ceny

Kurs 539 Košice - Praha (11:00)

Wyjazdy: 19 Lis, 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 28 Lis
11:00 Košice Dworzec, Stanicne nam. 9
11:35 Prešov Dworzec autobusowy
13:00 Poprad Dworzec autobusowy
13:45 Liptovský Mikuláš Dworzec autobusowy
14:15 Ružomberok Dworzec autobusowy
15:10 Vrútky Dworzec autobusowy
15:40 Žilina Dworzec autobusowy
16:10 Považská Bystrica Dom. sluzieb
16:55 Trenčín Dworzec autobusowy
18:05 Uherské Hradiště Dworzec autobusowy
19:40 Brno Dworzec PKS, u hotelu Grand
22:10 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
Przewoźnik: Student Agency

Pokaż wszystkie kursy Košice - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information