Według czasu
Według ceny

Kurs Slubice - Dnipro

Wyjazdy: 30 Gru, 6 Sty, 13 Sty, 20 Sty, 27 Sty, 3 Lut, 10 Lut, 17 Lut, 24 Lut, 3 Mar
05:00 Slubice Port Świecko, Świecko 39
06:45 Swiebodzin Dw. PKS, ul. Grottgera 5
07:45 Zielona Gora Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa, 27
09:15 Polkowice Dworzec autobusowy, ul. Młyńska
09:30 Lubin Dworzec autobusowy
09:45 Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa 5
11:00 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
14:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
16:00 Krakow Parking Wawel, hotel Sheraton
17:30 Tarnow Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
19:00 Korczowa cło (PL-UA)
20:00 Krakovets cło (UA-PL)
23:45 Lviv ul.Kuznevyča 2
03:30 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
05:00 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
06:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
08:00 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
09:05 Boryspil ul.Kievskiy shlyakh 2/6
10:45 Pyriatyn Dworzec PKS, ul. Chervonoarmejska 154
13:00 Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
16:00 Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
19:30 Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
Przewoźnik: Inturtransplus Sp. Z o.o./EWHD
Bagaż: 1 szt.do 30kg(100x50x30)- bezpłatnie, każdy następny 3 PLN/kg
Informacje dodatkowe: Za kilka dni przed odjazdem potrzebujesz potwierdzić datę.

Pokaż wszystkie kursy Slubice - Dnipro

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation