Według czasu
Według ceny

Kurs Slubice - Dnipro

Wyjazdy: 23 Wrz, 30 Wrz, 7 Paź, 14 Paź, 21 Paź, 28 Paź, 4 Lis, 11 Lis, 18 Lis, 25 Lis
05:00 Slubice Port Świecko, Świecko 39
06:45 Swiebodzin Dw. PKS, ul. Grottgera 5
07:45 Zielona Gora Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa, 27
09:15 Polkowice Dworzec autobusowy, ul. Młyńska
09:30 Lubin Dworzec autobusowy
09:45 Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa 5
11:00 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1/11
14:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
16:00 Krakow Parking Wawel, hotel Sheraton
17:30 Tarnow Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
19:00 Korczowa cło (PL-UA)
20:00 Krakovets cło (UA-PL)
23:45 Lviv ul.Kuznevyča 2
03:30 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
05:00 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
06:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
08:00 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
09:05 Boryspil ul.Kievskiy shlyakh 2/6
10:45 Pyriatyn Dworzec PKS, ul. Chervonoarmejska 154
13:00 Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
16:00 Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
19:30 Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
Przewoźnik: Inturtransplus Sp. Z o.o./EWHD
Bagaż: 1 szt.do 30kg(100x50x30)- bezpłatnie, każdy następny 3 PLN/kg
Informacje dodatkowe: Za kilka dni przed odjazdem potrzebujesz potwierdzić datę.

Pokaż wszystkie kursy Slubice - Dnipro

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information