Według czasu
Według ceny

Kurs Kiev - Katowice - Wroclaw

Wyjazdy: 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź
12:25 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
14:00 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
16:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
19:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
23:00 Lviv W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21
02:00 Przemysl Dworzec PKS, ul. Stefana Czarnieckiego 4
02:40 Jaroslaw Dworzec PKP, stanowisko Wagabunda
03:10 Przeworsk Dworzec autobusowy
03:30 Lancut Dworzec autobusowy
04:00 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy
04:45 Debica Stacja paliw Shell naprzeciwko McDonalds
05:30 Tarnow Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
07:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
09:00 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
09:30 Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:30 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
12:00 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
Przewoźnik: Eastern European Travel
Bagaż: 1szt.do 30 kg(długość + szerokość + wysokość nieprzekraczającej 170 cm - za darmo,dalej 1 euro za kg
Informacje dodatkowe: Promocyjne bilety nie podlegają zwrotowi i nie ma możliwośći przeniesienia daty. Przewóz zwierzaków jest zabroniony.Przewóz zwierzaków jest zabroniony. Przewóz rowerów tyłko w zdemontowanym stanie.
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Wroclaw

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information