• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Szczecin - Poznan - Kherson

Wyjazdy: 21 Lip, 22 Lip, 23 Lip, 24 Lip, 25 Lip, 26 Lip, 27 Lip, 28 Lip, 29 Lip, 30 Lip
06:00 Szczecin Dworzec autobusowy, plac Grodnicki, 1
07:30 Gorzow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
08:40 Swiebodzin Petrol Station ORLEN Wojska Polskiego 8
12:00 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
13:20 Leszno Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa, 1
15:00 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
22:50 Medyka cło (PL-UA)
23:20 Shehyni cło (UA-PL)
00:20 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
03:30 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
06:00 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
08:20 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
11:20 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
13:45 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec, ul. Radianska 8
14:45 Yuzhnoukrainsk Dworzec autobusowy, ul.Druzby Narodov 27
15:30 Voznesensk Dworzec autobusowy, ul. Zovtneva 148
17:35 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
18:40 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
Przewoźnik: Stecik
Bagaż: 1 szt. bagażu (60*40) 30 kg i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu
Informacje dodatkowe: Bilet musi zostać wydrukowany! Przewóz zwierząt dozwolony tyłko ze wszystkimi dokumentami, kagancem i kupionym miejscem. Przyjazd może być opóźniony o 2-12 godzin z powodu kontroli granicznej.
Rabaty: 30% Dzieci 7-14 lat
50% Dzieci 0-6 lat

Pokaż wszystkie kursy Szczecin - Kherson

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation