• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kamianets-Podilskiy - Gdynia

Modultrans
Wyjazdy: 13 Gru, 15 Gru, 17 Gru, 19 Gru, 21 Gru, 23 Gru, 25 Gru, 27 Gru, 2 Sty, 8 Sty
  1. 14:00Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Golovna 219
  2. 15:10Sniatyn Dworzec PKP, ul. Vinnichenka 1
  3. 16:10Kolomyya Dworzec autobusowy, ul. Antonenka-Davydovycha
  4. 18:00Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14а
  5. 18:50Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
  6. 19:40Dolyna Dworzec autobusowy, ul.Privokzalna 1
  7. 20:40Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
  8. 21:40Lviv Miejski przystanek autobusowy, pobliżu dworca autobusowego, ul. Strijska 109
  9. 22:40Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  10. 01:30Rava Ruska cło (UA-PL)
  11. 01:35Hrebenne cło (PL-UA)
  12. 03:25Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  13. 06:05Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  14. 09:30Torun ul. Dąbrowskiego 26
  15. 10:20Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  16. 12:40Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
  17. 13:20Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji
  • Przewoźnik: Modultrans
  • Informacje dodatkowe: Transport zwierząt jest zabroniony.
  • Bagaż: 2 szt.do 25kg-za darmo
  • Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
    10% Student (ISIC)
    20% Dzieci 4-12 lat
    30% Dzieci 0-3 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation