Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Poznan - Pavlohrad

FOP Pavlovskyy
Wyjazdy: 21 Cze, 22 Cze, 23 Cze, 24 Cze, 25 Cze, 26 Cze, 27 Cze, 28 Cze, 29 Cze, 30 Cze
  1. 07:30Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 09:30Konin Dworzec, ul. Grunwaldzka 4
  3. 11:40Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  4. 14:10Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  5. 17:30Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  6. 19:00Chelm ul. Lwowska 20
  7. 21:20Zosin cło (PL/UA)
  8. 23:20Ustyluh cło (UA/PL)
  9. 23:55Volodymyr-Volynskyi Dworzec autobusowy, ul. D. Galickogo 14
  10. 01:15Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
  11. 02:30Rivne ul. Kievska 40, przy PKS
  12. 03:50Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
  13. 05:20Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  14. 07:40Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  15. 12:05Kremenchuk Dworzec PKS, Vorovskogo 32/6, (Teatralna)
  16. 14:15Kamianske (Dniprodzerzhynsk) Dworzec Autobusowy, ul. Loktukhova, 3 (ul. Sirenka, 3)
  17. 15:20Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
  18. 16:30Pavlohrad Dworzec PKS, Dniprovska 115
  • Przewoźnik: FOP Pavlovskyy
  • Informacje dodatkowe: Transport zwierząt w specjalnych pojemnikach wraz ze wszystkimi dokumentami za darmo. Rowery są niedozwolone. Bilet nie musi być drukowany.
  • Bagaż: 1 bagaż do 30kg. - za darmo, każdy dodatkowy kg. 3 PLN
  • Rabaty: 10% Student (ISIC)
    10% Młodzież od 12-18 roku życia
    15% Dzieci 5-11 lat
    99% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation