• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Pireas - Varna

Tourist Service Holding AD
Wyjazdy: 13 Cze, 20 Cze, 27 Cze, 4 Lip, 11 Lip, 18 Lip, 25 Lip, 1 Sie, 8 Sie, 15 Sie
  1. 17:45Piraeus Piraeus Port, ul. Akti Kondili 56
  2. 19:00Atheny Auto parking "Tourist Service", ul. Karolou, 26
  3. 21:00Lamia Lamia Kafe Nea Roumeli
  4. 23:05Larissa Dworzec PKS "Niavis"
  5. 01:30Thessaloniki Przystanek autobusowy KTEL, przed autokarowym Makedonia, ul. Leof. Dendropotamou
  6. 03:10Promachonas cło (GR-BG)
  7. 03:20Kulata cło (BG-GR)
  8. 04:40Blagoevgrad Dworzec autobusowy
  9. 09:35Pleven Główny dworzec autobusowy
  10. 11:00Veliko Tarnovo Dworzec PKS, ul. Hristo Botev, 74
  11. 13:00Shumen Dworzec PKS, ul. Stantsyonna
  12. 14:00Varna Dworzec PKS, ul. Varnenchik, 158
  • Przewoźnik: Tourist Service Holding AD
  • Bagaż: 2 sztuki bagażu (60 x 90 x 40) do 30 kg - bezpłatnie. Dodatkowy bagaż nie jest przyjmowany. Można przewozić wózki inwalidzkie i wózki dziecięce. Rowery i zwierzęta są zabronione.
  • Rabaty: 10% Młodzież 12-26 lat
    10% Emeryci
    10% Studenci (ISIC)
    50% Dzieci 4-11 lat
    99% Dzieci 0-3 lat (bez miejsca)

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation