• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kiev - Kalisz

Wyjazdy: 25 Sie, 27 Sie, 29 Sie, 30 Sie, 1 Wrz, 3 Wrz, 5 Wrz, 6 Wrz, 8 Wrz, 10 Wrz
20:30 Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
22:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
23:55 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
01:20 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
02:55 Lutsk ul. Slowackiego 2, obok otelu Ukraina
04:50 Ustyluh cło (UA/PL)
04:55 Zosin cło (PL/UA)
06:00 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
07:45 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 8
09:25 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
12:40 Turek Przystanek od strony wschodniej
13:30 Kalisz Dworzec Autobusowy, ul. Podmijeska 2A
Przewoźnik: AGA TRAVEL/EWHD
Bagaż: 1 szt. bagażu do 30kg (40х60х90) i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu

Pokaż wszystkie kursy Kyiv - Kalisz

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation