• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Mariupol - Gdynia (180)

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATP
Wyjazdy: 16 Wrz, 18 Wrz, 19 Wrz, 21 Wrz, 23 Wrz, 25 Wrz, 26 Wrz, 28 Wrz, 30 Wrz, 2 Paź
  1. 03:30Berdyansk Dworzec, ave. Zahidniy 4
  2. 05:50Melitopol Dworzec, ul.Interkulturna 204A
  3. 07:30Zaporizhia Dworzec autobusowy, Soborniy ave., 20
  4. 09:45Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
  5. 11:00Dniprodzerzhynsk Dworzec PKS, ul. Loktukhova 3
  6. 11:35Verkhnodniprovsk Dworzec autobusowy, ul Titova, 10
  7. 13:00Kremenchuk Dworzec PKS, Vorovskogo 32/6, (Teatralna)
  8. 15:45Cherkasy Dworzec,  ul. V.Lozheshnikova 7
  9. 16:20Zolotonosha Dworzec PKS, ul. Shevchenka 12
  10. 17:15Pereiaslav-Khmelnytskyi ul.Khmelnitskogo 102
  11. 18:00Kyiv airport Boryspil Terminal D, last floor
  12. 18:55Kyiv Dworzec autobusowy, "Vydubici", Zheleznodorozhnoe shosse, 10A
  13. 21:10Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  14. 22:20Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
  15. 23:55Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  16. 01:05Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
  17. 02:10Volodymyr-Volynskyi Dworzec autobusowy, ul. D. Galickogo 14
  18. 02:30Novovolynsk Dworzec autobusowy, ul. Autobusna 4
  19. 04:00Ustyluh cło (UA/PL)
  20. 04:10Zosin cło (PL/UA)
  21. 06:05Zamosc Dworzec autobusowy, Hrubieszowska 1
  22. 08:05Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  23. 09:00Pulawy Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
  24. 12:50Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  25. 14:45Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  26. 16:45Konin Terminal autobusowy przy dworcu PKP
  27. 17:45Wrzesnia Dworzec autobusowy, stan. 1
  28. 18:55Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
  29. 19:50Gniezno Dworzec autobusowy
  30. 21:10Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  31. 22:15Grudziadz Dworzec PKS, ul.Rapatskogo, 33
  32. 23:45Tczew Dworzec, aleja Zwyciestwa 13
  33. 00:25Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
  34. 00:45Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation