• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Wroclaw - Kropyvnytskyi (1,2,4,6,7)

Wyjazdy: 24 Sie, 26 Sie, 27 Sie, 29 Sie, 31 Sie, 2 Wrz, 3 Wrz, 5 Wrz, 7 Wrz, 9 Wrz
13:30 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
16:40 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:20 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
23:30 Medyka cło (PL-UA)
01:35 Shehyni cło (UA-PL)
03:10 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
04:35 Brody Dworzec, ul. Pryvokzalna, 2
05:40 Dubno Dworzec autobusowy, ul.Zabrama 26
06:40 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
08:15 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
09:20 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
11:30 Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
12:10 Kyiv Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
14:50 Cherkasy Sklep "ATB", ul. Smilianska 97
16:40 Kropyvnytskyi Dworzec autobusowy, Soborniy, Olexandrijske s. 1
Przewoźnik: LYS-AVTO-TRANS
Bagaż: 1 szt.do 50 kg jest wliczone w cenę biletu
Rabaty: 30% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Wroclaw - Kropyvnytskyi

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation