• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Wroclaw - Kropyvnytskyi (1,2,4,6,7)

LYS-AVTO-TRANS
Wyjazdy: 13 Sie, 15 Sie, 17 Sie, 18 Sie, 20 Sie, 22 Sie, 24 Sie, 25 Sie, 27 Sie, 29 Sie
  1. 13:30Wroclaw Dworzec Autobusowy, ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  2. 16:40Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  3. 18:20Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  4. 23:30Medyka cło (PL-UA)
  5. 01:35Shehyni cło (UA-PL)
  6. 03:10Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  7. 04:35Brody Dworzec, ul. Pryvokzalna, 2
  8. 05:40Dubno Dworzec autobusowy, ul.Zabrama 26
  9. 06:40Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  10. 08:15Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
  11. 09:20Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  12. 12:10Kyiv Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
  13. 13:30Pereiaslav-Khmelnytskyi ul. Khmelnitskogo 104, "ATB-Market"
  14. 14:40Cherkasy Sklep "ATB", ul. Smilianska 97
  15. 15:00Smila ul. Soborna 83, Przystanek autobusowy "Tsentr zaniatosty"
  16. 16:40Kropyvnytskyi Dworzec autobusowy, Soborniy, Olexandrijske s. 1
  17. 20:00Kryvyi Rih Dworzec autobusowy, Dnepropetrovskoe Shose 1a
  • Przewoźnik: LYS-AVTO-TRANS
  • Informacje dodatkowe: Możliwy transfer
  • Bagaż: 1 szt.do 50 kg jest wliczone w cenę biletu
  • Rabaty: 30% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation