• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs (Odessa) Kyiv - Karlsruhe

EuroClub
Wyjazdy: 30 Paź, 3 Lis, 6 Lis, 10 Lis, 13 Lis, 17 Lis, 20 Lis, 24 Lis, 27 Lis, 1 Gru
  1. 23:00Odessa Dworzec Autobusowy "Starosinna", pl. Starosinna, 1A-2
  2. 07:50Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  3. 09:30Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  4. 11:00Novohrad-Volynskyi Dworzec PKS, ul. Shevchenka, 45
  5. 12:00Rivne Dworzec PKS, ul. Kijevska 40
  6. 15:00Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  7. 17:00Krakovets cło (UA-PL)
  8. 18:00Korczowa cło (PL-UA)
  9. 06:00Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
  10. 07:00Chemnitz Chemnitz Center, Kaufhaus Hoffner
  11. 08:10Zwickau Hbh Hst. Nord
  12. 09:00Hof Autohof Münchberg, Ausfahrt 35
  13. 09:30Bayreuth GII Goethestrasse
  14. 10:10Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
  15. 12:00Wurzburg Parking na ul.Haugerglacisstraße
  16. 13:00Aschaffenburg P+R Stadtbadstr. Nähe Eissporthalle
  17. 13:30Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
  18. 14:00Darmstadt Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
  19. 15:00Heidelberg Fernbushaltestelle in Alte Eppelheimer Straße
  20. 15:15Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
  21. 16:00Karlsruhe Hbf, ZOB
  • Przewoźnik: EuroClub
  • Informacje dodatkowe: Wjazd do Unii Europejskiej jest możliwy dla ograniczonych kategorii osób: * Obywatele UE * Osoby mające miejsce stałego lub czasowego pobytu w krajach UE (potwierdzone odpowiednimi dokumentami) * Osoby objęte „podstawowymi funkcjami lub potrzebami”: Personel medyczny i twarzy pasażerowie tranzytowi pasażerowie, którzy muszą podróżować z powodów rodzinnych pasażerów humanitarnych lub wymagających ochrony międzynarodowej dyplomaci, pracownicy organizacji międzynarodowych, personel wojskowy, asystenci humanitarni do wykonywania swoich zadań. kierowcy pojazdów wykonujących przewozy pasażerskie lub towarowe.
  • Bagaż: 2 szt.do 10-40kg (80х50х30) + bagaż ręczny (10kg) - za darmo
  • Rabaty: 5% Grupa od 6 osób
    10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
    10% Emeryci od 60 lat
    10% Dzieci w wieku 12-18 lat
    30% Dzieci 10-11 lat
    40% Dzieci 0-9 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation