• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kyiv - Karlsruhe

Wyjazdy: 21 Sie, 23 Sie, 25 Sie, 28 Sie, 30 Sie, 31 Sie, 1 Wrz, 4 Wrz, 6 Wrz, 7 Wrz
07:50 Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
09:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
12:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
15:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
17:00 Krakovets cło (UA-PL)
18:00 Korczowa cło (PL-UA)
06:00 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
07:00 Chemnitz Chemnitz Center, Kaufhaus Hoffner, Endhst. Bus 21
08:10 Zwickau Hbh Hst. Nord
09:00 Hof Autohof Münchberg, Ausfahrt 35
09:30 Bayreuth GII Goethestrasse
10:10 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
12:00 Wurzburg Parking na ul.Haugerglacisstraße
13:00 Aschaffenburg P+R Stadtbadstr. Nähe Eissporthalle
13:30 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
14:00 Darmstadt Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
15:00 Heidelberg Fernbushaltestelle in Alte Eppelheimer Straße
15:15 Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
16:00 Karlsruhe Hbf, ZOB
Przewoźnik: EuroClub
Bagaż: 2 szt.do 40kg (80х40х40) + bagaż ręczny (10kg) - za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz niewielkich psów tylko ze wszystkimi dokumentami w specjalnej klatce - pełna wartość biletu. Pasażerowie powinni dowiedzieć się informację o numerach autobusu za dzień do wyjazdu i być na przystanku wcześniej na 30 minut. Możliwa przesiadka.
Rabaty: 5% Grupa od 6 osób
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Młodzież od 12-18 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
30% Dzieci 10-11 lat
40% Dzieci 0-9 lat

Pokaż wszystkie kursy Kyiv - Karlsruhe

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation