• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kyiv - Karlsruhe

EuroClub
Wyjazdy: 21 Lut, 22 Lut, 23 Lut, 26 Lut, 28 Lut, 29 Lut, 1 Mar, 4 Mar, 6 Mar, 7 Mar
  1. 07:50Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  2. 09:30Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  3. 11:00Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
  4. 12:00Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  5. 15:00Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  6. 17:00Krakovets cło (UA-PL)
  7. 18:00Korczowa cło (PL-UA)
  8. 06:00Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
  9. 07:00Chemnitz Chemnitz Center, Kaufhaus Hoffner, Endhst. Bus 21
  10. 08:10Zwickau Hbh Hst. Nord
  11. 09:00Hof Autohof Münchberg, Ausfahrt 35
  12. 09:30Bayreuth GII Goethestrasse
  13. 10:10Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
  14. 12:00Wurzburg Parking na ul.Haugerglacisstraße
  15. 13:00Aschaffenburg P+R Stadtbadstr. Nähe Eissporthalle
  16. 13:30Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
  17. 14:00Darmstadt Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
  18. 15:00Heidelberg Fernbushaltestelle in Alte Eppelheimer Straße
  19. 15:15Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
  20. 16:00Karlsruhe Hbf, ZOB
  • Przewoźnik: EuroClub
  • Informacje dodatkowe: Przewóz niewielkich psów tylko ze wszystkimi dokumentami w specjalnej klatce - pełna wartość biletu. Pasażerowie powinni dowiedzieć się informację o numerach autobusu za dzień do wyjazdu i być na przystanku wcześniej na 30 minut. Możliwa przesiadka.
  • Bagaż: 2 szt.do 10-40kg (80х50х30) + bagaż ręczny (10kg) - za darmo
  • Rabaty: 5% Grupa od 6 osób
    10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
    10% Emeryci od 60 lat
    10% Dzieci w wieku 12-18 lat
    30% Dzieci 10-11 lat
    40% Dzieci 0-9 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation