Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Szczecin - Kyiv - Kherson

LUX-REISEN
Wyjazdy: 6 Kwi, 7 Kwi, 8 Kwi, 9 Kwi, 10 Kwi, 11 Kwi, 12 Kwi, 13 Kwi, 14 Kwi, 15 Kwi
  1. 15:30Pila Dworzec autobusowy, ul. Kwiatowa, 18
  2. 16:00Chodzież ul. Strzelecka 24
  3. 18:00Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  4. 19:35Konin Terminal autobusowy przy dworcu PKP, ul. Kolejowa, 1
  5. 20:20Kalisz Nowy Dworzec autobusowy, stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
  6. 22:05Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  7. 23:10Piotrkow Trybunalski ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 12
  8. 23:55Radomsko Dworzec autobusowy
  9. 01:00Czestochowa Dworzec Autobusowy, al. Wolności, 45/47
  10. 02:30Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  11. 04:30Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  12. 09:30Medyka cło (PL-UA)
  13. 11:30Shehyni cło (UA-PL)
  14. 12:30Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  15. 13:00Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  16. 14:40Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, w pobliżu Cafe/Montaż
  17. 15:45Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  18. 16:45Pidvolochisk Dworzec autobusowy, ul.Ternopilska 15A
  19. 17:00Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
  20. 18:30Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  21. 19:50Letychiv Dworzec, ul. Y.Sawickiego 1 (ul. Shevchenka)
  22. 20:50Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  23. 21:40Nemyriv pobok skłepu ATB, ul. Gorkogo 82
  24. 22:25Gaisyn centrum handłowe Europejski, ul. 1Travnya 70A
  25. 23:20Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  26. 03:30Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
  27. 04:30Kobleve Dworzec autobusowy, Odesskoe shosse, 4
  28. 05:30Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  29. 07:00Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  • Przewoźnik: LUX-REISEN
  • Bagaż: 2 bagaż do 30kg(60*40*20) za darmo, dalej 10% od ceny biletu
  • Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
    10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)
    20% Dzieci 7-15
    50% Dzieci 0-6 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation