• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Lodz - Kamianets-Podilskiy

LUX-REISEN
Wyjazdy: 15 Lis, 16 Lis, 17 Lis, 18 Lis, 19 Lis, 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis
  1. 08:00Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  2. 08:45Glowno ul. Łódzka 8
  3. 09:15Lowicz ul. Warszawska 9a, naprzeciwko Hostel Lowicz
  4. 09:45Sochaczew Plac Swietego Dominika, w pobliżu kościoła
  5. 10:30Bramki ul. Łódzka 40, Stacja paliw BP
  6. 10:45Blonie ul. Powstancow 24, Parking McDonalds
  7. 12:00Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  8. 13:05Grójec ul.Armii Krajowej 50, in front of Dekada, Gas station Orlen
  9. 14:15Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
  10. 15:40Pulawy Wojska polskiego- Dw.PKS na przystanku 155,254
  11. 16:50Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  12. 18:00Chelm ul. Lubelska 216, blisko McDonald
  13. 19:45Dorohusk cło (PL-UA)
  14. 20:50Yagodyn cło (UA-PL)
  15. 22:10Kovel Stacja paliw "WOG", ul. Warszawska 3B
  16. 00:15Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
  17. 01:35Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  18. 02:40Netishyn Dworzec autobusowy, ul.Rynkowa 2
  19. 03:05Slavuta Dworzec, pl.Sevcenka 13
  20. 03:35Shepetivka Dworzec, Starokonstantinovskoye shose 42
  21. 04:25Starokostiantyniv Dworzec autobusowy, ul.Knjazja Ostrovskoho 2
  22. 05:10Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  23. 05:50Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Zatrzymanie w środku pierścienia
  24. 06:30Dunaivtsi Dworzec, ul. Shevchenka 109
  25. 07:00Kamianets-Podilskiy Dworzec autobusowy, ul.Knjaziv Koriatovicej 19
  • Przewoźnik: LUX-REISEN
  • Informacje dodatkowe: Zmiana daty wyjazdu, nazwiska pasażerów w już kupionych biletach - 10% od wartości biletu.
  • Bagaż: 2 bagaż do 30kg(60*40*20) za darmo, dalej 10% od ceny biletu

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation