Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kiev - Düsseldorf

  1. 06:30Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  2. 07:00Kyiv Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
  3. 08:30Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  4. 11:00Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  5. 14:00Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  6. 06:00Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
  7. 10:00Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
  8. 11:30Bremen ZOB
  9. 12:30Osnabruck Dworzec PKS, Eisenbahnstraße 10
  10. 13:30Munster ZOB
  11. 14:30Dortmund ZOB
  12. 15:00Essen ZOB
  13. 15:30Düsseldorf ZOB
  • Przewoźnik: RegionAvto
  • Informacje dodatkowe: Potwierdź swój wyjazd 48 godziny przed odlotem za numerami.
  • Bagaż: 2 szt.do 45kg(60x40x40)-za darmo, każdy dodatkowy 1EUR

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation