Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Киев - Злочинец

23:30 Kiev Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142
01:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
04:00 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
08:00 Lviv ul.Kuznevyča 2
17:30 Krakow Parking Wawel, hotel Sheraton
18:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4
21:00 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
22:30 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
00:01 Zielona Gora Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
00:45 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
02:15 Gorzow Wielkopolski Dw.PKP, ul.Dworcowa 1
03:45 Szczecin Railway Station Szczecin Glowny, ul.Krzysztofa Kolumba
04:20 Stargard Szczecinski Dworzec PKS
05:35 Zlocieniec Czaplinecka 27
Przewoźnik: Lviv-Inturtrans
Bagaż: 1 bag up to 30kg-free, every next kg 1 EUR.
Informacje dodatkowe: Carriage of animals (>3 monts y.o.) in a cage, with all documents is possible, 50% of tickets price needed.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information