Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Брюгге - Бухарест

05:00 Bruges Dworzec autobusowy
06:00 Gent Dworzec kolejowy
06:45 Aalst Dworzec kolejowy
07:45 Antwerpen Hbf. Van Stralenstraat 22/24
09:15 Brussel Central Station, Rue Cardinal Mercierstraat
11:00 Liege Central Station Guillemins
11:30 Arad Dworzec autobusowy Transdara
13:00 Timisoara Autogara Atlassib,Calea Dorobantilor nr. 59
14:00 Lugoj Dworzec autobusowy Atlassib
15:30 Deva Autogara Plus Com, Piața Gării 2
16:30 Sebes Autogara Voltrans
17:30 Sibiu Dworzec autobusowy Turnișor
19:00 Fagaras In front of Citadel, st. Strada Mihai Viteazul
20:30 Brasov Autogara Bartolomeu
22:00 Ploiesti Bus Station South
23:30 Bucuresti Dworzec autobusowy Rahova Sos. Alexandriei nr.164
Przewoźnik: Atlassib
Bagaż: 2 bag up to 40kg-free, every next 1 kg - 1.5 EUR
Zasady zwrotu: do 1g: 90%
Zniżki: 10% Student
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information