Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Быдгощ - Черновцы

12:30 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska. st.16
13:35 Inowroclaw dworzec PKS
15:20 Wloclawek Dw. PKS, ul. Okrzei
16:20 Plock Dworzec PKP №46,ul. Dworcowa
17:30 Sochaczew Dworzec PKP, ul. Henryka Sienkiewicza
20:00 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
22:45 Lublin Dworzec autobusowy, ul. Al. Tysiąclecia 6
04:25 Lutsk Bus Station, 39 Konyakina str.
05:25 Dubno Dworzec, ul.Zabrama 26
06:15 Kremenets Dworzec, ul.Dubenska 138
07:40 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
07:55 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
09:05 Gusiatyn (Ternopilska obl.) Dworzec, ul.Lepkogo 4
09:50 Gorodok, Hmelnitska obl Dworzec, ul. Shevchenka 49
10:15 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Dworzec, ul. Chapaeva 35
11:00 Dunaivtsi Dworzec, ul. Shevchenka 109
11:40 Kamianets-Podilskiy Dworzec, ul.Knjaziv Koriatovicej 19
12:10 Khotyn (Chernivetska obl.) Dworzec ul. Vasileva, 61а
13:25 Chernivtsi Bus Station, 219 Golovna str.
Przewoźnik: Stecik
Bagaż: 1 bag and hand luggage - free of charge, every next - 10% of the ticket price
Informacje dodatkowe: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 3g: 30%
po 3g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information