Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Камышин-Карлсруе

14:00 Kamyshin ZOB, ul. Volgogradskaia 30
17:00 Saratov Dworzec
04:00 Voronezh Dworzec, Moskovskiy prospekt 17
07:00 Kursk ul. 50 let Oktiabria 114
09:00 Orel Bus Station, 1 Avtovokzalnaya str.
12:30 Bryansk Dworzec, ul. Peresveta 1A
17:00 Smolensk Police station
18:00 Minsk Hotel Westa
22:00 Brest Supermarket Mix
15:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
16:00 Magdeburg ZOB am Hbf
17:00 Braunschweig Ausfahrt 57,A2 Rasthof
18:00 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
19:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
21:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
21:30 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
22:00 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
23:00 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
01:00 Montabaur ICE Bahnhof
02:00 Frankfurt am Main airport Lotnisko
03:00 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
04:00 Karlsruhe Hbf. Südseite, Omnibusbahnhof
05:00 Heilbronn Busbahnhof des Hauptbahnhofes
Przewoźnik: Benz Reisen
Bagaż: 1 шт 70*50*40cm up to 25 kg for free, every next from 5/15EUR
Informacje dodatkowe: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 50 euros needed.Carriage of animals - 40-100% of ticket price.
Zasady zwrotu: do 744g: 90%
odjazd od 744g do 72g: 75%
odjazd od 72g do 24g: 50%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information