Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Куопио - Санкт-Петербург

07:30 Kuopio Dworzec
08:20 Leppävirta Dworzec
08:45 Varkaus Dworzec
09:45 Juva ABC station, 15 min break
10:40 Savonlinna Dworzec
11:10 Punkaharju Dworzec
12:00 Sarkisalmi ABC station, 30 min break
12:05 Parikkala Przystanek na żądanie
12:50 Imatra Dworzec
13:30 Lappeenranta Dworzec
18:00 Vyborg Dworzec PKP
20:10 Sankt-Peterburg Hotel Grand Europe
20:25 Sankt-Peterburg Dworzec "Moskovskij"
20:30 Sankt-Peterburg Dworzec 2, Nabereznaja Obvodnogo Kanala 36
Przewoźnik: Tilausmatkat
Bagaż: 2 bag up to 25kg(190sm)-free
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 15% Dzieci 12-16 lat
15% Student
50% Dzieci 4-12 lat
99% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information