Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Лодзь - Каменец-Подольський

08:00 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 203/205
08:45 Głowno ul. Łódzka 8
09:15 Lowicz Ul. Warszawska 9a, naprzeciwko Hostel Lowicz
09:45 Sochaczew Plac Swietego Dominika, w pobliżu kościoła
10:30 Bramki ul. Łódzka 40, Stacja paliw BP
10:45 Blonie ul. Powstancow 24, Parking McDonalds
12:00 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
13:05 Grójec ul.Armii Krajowej, 50, in front of Dekada, Gas station Orlen
14:15 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
15:40 Pulawy Wojska polskiego- Dw.PKS na przystanku 155,254
16:50 Lublin Dworzec autobusowy, ul. Al. Tysiąclecia 6
18:20 Chelm ul. Lubelska 216, blisko McDonald
19:45 Dorohusk CLO POL-UKR
21:50 Yagodyn cło (UA-PL)
22:10 Kovel Stacja paliw "WOG", ul. Warszawska 3B
00:15 Lutsk Bus Station, 39 Konyakina str.
01:35 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
02:40 Netishyn Dworzec autobusowy, ul.Rynkowa 2
03:05 Slavuta Dworzec, ul.Sevcenka 13
03:35 Shepetivka Dworzec, Starokonstantinovskoye shose 42
04:25 Starokostiantyniv Dworzec, ul.Knjazja Ostrovskoho 2
05:10 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
05:50 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Zatrzymanie w środku pierścienia
06:30 Dunaivtsi Dworzec, ul. Shevchenka 109
07:00 Kamianets-Podilskiy Dworzec, ul.Knjaziv Koriatovicej 19
Przewoźnik: Lux-Reisen
Bagaż: 1 bag up to 30kg(170cm)-free
Informacje dodatkowe: Change your travel dates, passenger name to an already purchased ticket - 10% of the ticket price
Zasady zwrotu: do 240g: 80%
odjazd od 240g do 120g: 50%
odjazd od 120g do 48g: 20%
po 48g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information