Podle času
Podle ceny

Linka Лодзь - Каменец-Подольський

08:00 Lodz Aut. Nádr., Kaliska ul. Włókniarzy 227
08:45 Glowno ul. Łódzka 8
09:15 Lowicz ul. Warszawska 9a, v přední části Hostel Lowicz
09:45 Sochaczew Plac Square Dominika, u kostela
10:30 Bramki ul. Łódzka 40, Benzinka BP
10:45 Blonie ul. Powstancow 24, Parkoviště vedle McDonalds
12:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
13:05 Grójec ul.Armii Krajowej 50, in front of Dekada, Gas station Orlen
14:15 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
15:40 Pulawy Wojska polskiego- Dw.PKS na przystanku 155,254
16:50 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
18:20 Chelm ul. Lubelska 216, poblíž McDonald
19:45 Dorohusk celnice (POL-UKR)
20:50 Yagodyn celnice (UA-PL)
22:10 Kovel Čerpací stanice "WOG", ul. Varšavská 3B
00:15 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
01:35 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
02:40 Netishyn Aut. Nádr., ul.Rynkowa 2
03:05 Slavuta Aut. Nádr., ul.Sevcenka 13
03:35 Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose 42
04:25 Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
05:10 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
05:50 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Zastavit ve středu na kruhu
06:30 Dunaivtsi Aut. Nádr., ul. Shevchenka 109
07:00 Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
Dopravce: Lux-Reisen
Slevy: 15% Skupina 6 osob
20% Ditě od 3-7 let
50% Ditě od 0-2 let

Všechny linky Lodz - Kamianets-Podilskiy

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací