Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Оснабрюк - Херсон

08:30 Osnabruck Hbf
10:10 Bremen ZOB
12:15 Hamburg Zentral Omnibus Bahnhof
16:15 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
17:45 Cottbus Bus Station
08:15 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
10:40 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
12:50 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
14:55 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
18:10 Uman Bus Station, 1 Kievskaya str.
21:45 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
23:55 Mykolaiv Dworzec autobusowy Plac Oktiabrskij 21
01:15 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES
Bagaż: 1 bag up to 40kg(60x50x30)-free, every next from 200 UAH
Informacje dodatkowe: Carriage of animals and bicecles are not allowed
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Studenti poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
10% Grupa od 10 osób
10% Dzieci 4-12 lat
50% Dzieci 0-3 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information