Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Прага - Запорожье

08:30 Praha Bus Station "Florenc"
14:30 Cherkasy Bus Station
09:35 Mlada Boleslav Dworzec, tř. Václava Klementa 1459
16:40 Kirovohrad Bus Station, pl.1, 1 Olexandrijske s.
10:40 Liberec Dworzec, ul.Vaňurova 885/5
14:55 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
18:30 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 203/205
21:00 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
23:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
00:30 Dorohusk CLO POL-UKR
01:30 Yagodyn cło (UA-PL)
03:00 Kovel Bus Station, 42 bulvar L.Ukrainki
05:35 Sarny (Rivnenska obl.) Dworzec autobusowy, ul. Belgorodska 39
08:00 Korosten Dworzec
10:25 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
11:00 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
14:30 Cherkasy Bus Station
16:40 Kirovohrad Bus Station, 1 Olexandrijske s.
18:00 Oleksandriia Przystanek na żądanie
19:10 Pyatikhatky (Dnipropetrovska obl.) Bus Station
21:00 Dnipro Bus Station, 10 Kurchatova str.
22:40 Zaporizhia Dworzec, Soborniy ave., 20
Przewoźnik: Lines Polissya
Bagaż: 1 bag up to 25kg(30x60x80)-free, every next from 10 USD
Zasady zwrotu: do 48g: 85%
odjazd od 48g do 24g: 50%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information