Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Херсон - Лейпциг - Кёльн

21:00 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
22:20 Mykolaiv Dworzec autobusowy Plac Oktiabrskij 21
00:45 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
04:15 Uman Bus Station, 1 Kievskaya str.
07:30 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
09:45 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
11:45 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
14:30 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
04:30 Leipzig Hbf.,Goethestr
07:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
08:30 Hannover ZOB - Hamburger Allee
10:00 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
12:00 Dortmund Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
12:50 Essen Hbf., Am Hauptbahnhof 5
13:50 Düsseldorf Hbf.,Worringer Str. 107
14:30 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES
Bagaż: 1 bag up to 40kg(60x50x30)-free, every next from 200 UAH
Informacje dodatkowe: Carriage of animals and bicecles are not allowed
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci od 60 lat
10% Grupa od 10 osób
10% Studenti poniżej 26 roku życia
20% Dzieci 4-12 lat
50% Dzieci 0-3 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information