Filtry

Cena
Czas odjazdu
00.00god
23.59god
Czas przyjazdu
00.00god
23.59god
Rodzaje połączeń
Rodzaj transportu

Wybór komfortu

Rodzaj komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 00345 Praha - Wroclaw - Kherson

07:00 Praha Bus Station "Florenc"
09:00 Hradec Králové Terminál HD
13:00 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
15:40 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
16:30 Katowice Rzepakowa 1
18:00 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
21:00 Rzeszow ul. Artura Grottgera 1
03:10 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
05:30 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
07:30 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
09:30 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
13:00 Uman Bus Station, 1 Kievskaya str.
17:50 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
19:30 Mykolaiv Dworzec autobusowy Plac Oktiabrskij 21
21:00 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
Przewoźnik: Arman
Bagaż: 1 bag up to 25kg(50x50x80)-free, every next from 10 USD od 250 CZK.
Polityka zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci
10% Studenti poniżej 25 roku życia
50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać